Kavárny Nové Město

Nové město je městská část, spadající pod Prahu 2. Tato městská část nenápadně navazuje na Staré Město a končí Vyšehradem. Nové Město obklopují městské části Staré Město, Holešovice, Karlín, Žižkov, Vinohrady, Podolí a Smíchov. Pokud hledáte kavárnu v Novém městě, pak jste na správném místě, protože zde najdete výběr těch nejlepší kaváren, ať už jste zde v kterékoliv ulici nebo stojíte v Novém Městě a říkáte si jako z reklamy na google "kavárna Praha 2", "kavárna Nové Město" nebo "kavárna Karlovo náměstí". Protože život je hledání.

Kavárna Vesmírna

Vesmírna je kavárna, kterou najdete v ulici Ve Smečkách. Nebližší zastávky jsou zastávky metra Muzeum a I. P. Pavlova, popřípadě zastávka tramvaje Václavské náměstí. Kavárna Vesmírna je celá nekuřácká a provozuje ji občanské sdružení Máme otevřeno? a jako barmani a číšníci zde pracují lidé s mentálním postižením, kteří zde podstupují pracovně tréninkový program. V kavárně si také můžete zakoupit různé ručně dělané šperky či mýdla, popřípadě třeba přebalit miminko.

Více o Kavárna Vesmírna

Kavárna Vesmírna

Cafe Fantazie

Cafe Fantazie je kavárna, která se nachází v Ladově ulici na Praze 2. Nejlepší způsob jak se dostat do této kavárny je vystoupit na zastávkách tramvaje Botanická zahrada nebo Výtoň. Cafe Fantazie nabízí příjemné posezení v kavárně s domácí atmosférou a širokou nabídkou nejen kávy, ale také třeba piva, vína a spoustou různých věcí na chuť například polévky nebo nakládaný hermelín.

Více o Cafe Fantazie

Cafe Fantazie

Víte o nějaké další kavárně na Malé Straně? Napište krátké hodnocení kavárny a my ji přidáme.

Blog o kávě

Přečtěte si zajímavosti o kávě a můžete si být jisti, že už Vás nikdy nikdo nenapálí a budete vědět co doopravdy pijete.

Zajímavosti o kávě

Blog o kavárnách

Chcete se dozvědět více o kavárnách v Praze očima redaktorů, kteří je pro Vás navštěvují a ochutnávají kávu?

Recenze na kavárny v Praze

Vyhledávač kaváren

Hledáte pomocníka, který Vám kdykoliv vyhledá tu nejzajímavější kavárnu v okolí a k tomu Vám přidá nějaký malý bonus?

Kavárny Praha 2