Kavárny Vinohrady

Vinohrady jsou městská část, spadající pod Prahu 2. Tato čtvrť plynule navazuje na Nové město a je známá hlavně kvalitním bydlením ve starších činžovních domech blízko centra Prahy. Vinohrady obklopují městské části Nové Město, Karlín, Žižkov, Strašnice, Vršovice a Nusle. Pokud hledáte kavárnu na Vinohradech, pak jste na správném místě, protože zde najdete výběr těch nejlepší kaváren, ať už jste zde v kterékoliv ulici nebo stojíte na Vinohradech a říkáte si jako z reklamy na google "kavárna Praha 2", "kavárny Vinohrady", "kavárna náměstí Jiřího z Poděbrad" nebo "kavárna Flora". Protože život je hledání.

Café Faux Pas

Café Faux Pas je kavárna, která se nachází ve spodní části Vinohradské ulice, tedy blíže centra Prahy. Nejpříjemnější způsob jak se sem dostat je ze zastávky tramvaje Italská, popřípadě dojít pěšky z metra Muzeum. Café Faux Pasrozhodně stojí za návštěvu, pokud zrovna přemýšlíte o příjmené snídani nebo máte chuť na slané nebo sladké palačinky. Zkrátka nepřijdou ani milovníci salátů, těstovin nebo kuřecího masa, pro které je zde taky vždy něco přichystáno. Samozřejmostí je zde také free WI-FI a nekuřácké prostředí.

Recenze kavárny: Káva a kavárny.cz - Na schůzce v Café Faux Pas

Více o Café Faux Pas

Café Faux Pas

Kavárna Pavilon

Kavárnu Pavilon najdete v pražském Vinohradském pavilonu v Praze 2, který se nachází přímo u zastávky tramvaje Vinohradská tržnice. Kavárna Pavilon navazuje na úspěšnou prvorepublikovou tradici podobně jako například Café Savoy. Celá atmosféra je navíc ještě více umocněna architekturou Vinohradské tržnice z počátku dvacátého století. Kromě kávy si zde můžete dát také víno, snídani a nebo například dortíky.

Více o Kavárna Pavilon

Kavárna Pavilon

Víte o nějaké další kavárně na Malé Straně? Napište krátké hodnocení kavárny a my ji přidáme.

Blog o kávě

Přečtěte si zajímavosti o kávě a můžete si být jisti, že už Vás nikdy nikdo nenapálí a budete vědět co doopravdy pijete.

Zajímavosti o kávě

Blog o kavárnách

Chcete se dozvědět více o kavárnách v Praze očima redaktorů, kteří je pro Vás navštěvují a ochutnávají kávu?

Recenze na kavárny v Praze

Vyhledávač kaváren

Hledáte pomocníka, který Vám kdykoliv vyhledá tu nejzajímavější kavárnu v okolí a k tomu Vám přidá nějaký malý bonus?

Kavárny Praha 2